Serviss

Rūpnīcas oficiālais pārstāvis SIA “PPS” veic visu “Kostrzewa” katlu uzstādīšanu, regulesanu, apkopes, katlu remontus, ja nepieciešams katlu pārbūvi – saskaņojot ar rūpnīcu – izgatavotāju, lai klients nezaudētu rūpnīcas doto garantiju.

Katram apkures objektam pēc tā apsekošanas (ja tas ir nepieciešams) izstrādā mini projektu un piedāvā optimālo risinājumu katla izvietojuma, izmaksām, skursteņa izvēles un pieslēguma.

SIA “PPS” veic pilnīgi visus apkures sistēmas ierīkošanas un rekonstrukcijas darbus:

 

+  silto grīdu ieklāšana;

+  radiatoru montāža;

+  automātikas uzstādīšana apsildāmajās telpās un katlu mājā;

+ siltā gaisa pūtēju projektēšana, uzstādīšana un automātiskās vadības pieslēgšana rūpnieciskajiem objektiem (automašīnu mazgātuvēm, kokapstrādes cehiem, mēbeļu fabrikām, automašīnu remontzonās, metālapstrādes cehiem, papīra noliktavām, medikamentu un medinstrumentu noliktavām, kā arī liela izmēra angāriem un moduļiem ar dažādu rūpnieciskās ražošanas profilu).

 

 

Visiem augstāk minetajiem santehniskajiem darbiem un pielietotajiem materialiem (sūkni, termovārsti, četrpusu vārsti, servopievada elektromotori, ventiļi, drošibas grupas, hidrauliskie atdalītāji, automātika un citi santehniskie elementi) SIA “PPS” dod 2 gadu garantiju pēc objekta nodošanas ekspluatācijā.

SIA “PPS” veic uzstādīšanu, regulēšanu, apkopes, remontus visiem “Kostrzewa” ražotiem katliem, kuri ir iegādāti no citām valstīm un piegādātājiem, kuri nav tiesīgi dot apkures katlam garantijas un neveic apkures katlu uzstādīšanu un regulēšanu.